Binance – Rejestracja Opinie

Giełda kryptowalut Binance na rynku działa od połowy roku 2017. Jej siedzibą pierwszą był Shanghaj. Firma następnie się przenosiła do Hongkongu, aby osiąść ostatecznie na Malcie. Niemal pół roku samej działalności platformy na rynku w zupełności wystarczy, aby się ona stała jedną z giełd czołowych kryptowalut na świecie.

Ogólne informacje o giełdzie Binance

Z danych na stronie umieszczonych wynika, że zarejestrowało się już na platformie ponad ośmiu milionów użytkowników. Giełda ta oferuje aż sto pięćdziesiąt różnych kryptowalut, przy czym ta liczba się stale zmienia, ponieważ pojawiają się co chwilę nowe. Handel ma miejsce na czterech walutowych rynkach: Tether (USDT), BinanceCoin (BNB), Ethereum oraz Bitcoin.

Sprawdź więcej artykułów:

Jak wygląda handel na Binance?

Binance jest platformą niezwykle prostą. Do tego jest przejrzysta oraz składa się na nią trzy różne biznesowe zamówienia.

Pierwszym z nim jest zamówienie w typie Market. Zlecenie tego rodzaju musimy jedynie uzupełnić o kwotę wymagają, a po zatwierdzeniu jej następuje połączenie zamówienia z odpowiadającą jej kontrofertą najbardziej. Drugi rodzaj zamówienia to zamówienie Limit. Aby móc je złożyć, należy wybrać kwotę odpowiednią oraz także kurs, w którym zamierzamy zakupić czy też sprzedać kryptowalutę. Przy zamówieniu takim czas oczekiwania jest nieco dłuższy niż w przypadku pierwszego rodzaju zamówień. Ostatnim rodzajem zamówienia są zamówienia Stop Limit. Zlecenie to służy do kupna czy też do sprzedaży kryptowaluty, gdy jej kurs osiągnie kwotę konkretną. Zatem należy wybrać kurs odpowiedni zlecenia, przy którym nastąpi sama aktywizacja zamówienia.

Rejestracja oraz weryfikacja konta na Binance

Zarejestrowanie na Binance nowego konta odbywa się naprawdę szybko. Już na pierwszym etapie uzupełnić należy swój adres mailowy oraz także wprowadzić hasło wybrane. Następnie powinniśmy kliknąć w weryfikujący link, który zostanie wysłany na podany przez nas adres milowy podczas rejestracji. Przy jego pomocy zostanie konto w pełni aktywowane. Po przeprowadzeniu rejestracji warto zabezpieczyć w jakiś sposób swój profil. Do celu tego może między innymi posłużyć weryfikacja dwuetapowa.

Bezpośrednio po zarejestrowaniu na platformie konta swojego przyznany zostaje limit dzienny wypłat, który wynosi 2 BTC. Tenże limit kolejno można podwyższać do 100 BTC, jeśli do konta swojego wgra się kopie własnych dokumentów osobistych, takich jak prawo jazdy, dowód osobisty czy też paszport. Jeśli ograniczenie dzienne wysokości wypłat do 100 BTC jest jeszcze niewystarczające, można wynegocjować dla siebie całkiem inne warunki w dziale obsługi klientów.

Poznaj więcej informacji o przykładowych projektach:

Opłaty oraz prowizje w Binance

Giełda Binance, tak jak giełdy kryptowalut pozostałe na rynku, pobiera opłaty określone w związku z użytkowaniem jej. Postawą na pewno jest 0,1 procent od każdej zawartej transakcji przy pośrednictwie platformy. Jednak jest sposób prosty, aby pomniejszyć je do 0,05 procent poprzez kupowanie, jak i także uiszczanie opłat w kryptowalucie dedykowanej, jaką jest BNB (Binance Coin).

Jeśli sama przygoda z giełdą trwać będzie już przez dłuższy czas, prowizje w Binance będą naprawdę malały. Już po pierwszym roku korzystania z giełdy zniżka w opłatach na pewno wyniesie pięćdziesiąt procent, a po dwóch latach kolejne dwadzieścia pięć procent. Z kolei po trzech latach 12,5 procent, a po czterech latach prowizja dotychczasowa zmniejszy się do 6,75 procent. W następnych latach już zniżek tego rodzaju nie przewidziano. Binance także wymaga uiszczenia stosownej opłaty za wypłatę pieniędzy zgromadzonych na koncie wirtualnym pieniędzy. Są one przeróżne, a ich wysokość aktualną znaleźć można na stronie Binance.

Giełda ta działa w formie tradycyjnej przy pomocy przelewu środków w walucie, takiej jak euro, dolar czy też złotówka. Chcąc korzystać z Binance, wczesniejnależy dokonać rejestracji na jakiejś innej giełdzie, która akceptuje waluty fiat, kupić na niej ilość wybraną kryptowalut oraz wówczas dopiero dokonamy depozytu ich na Binance.

Binance Opinie użytkowników

Sprawdź więcej artykułów: