Binance zaczęło swoje karty Visa wysyłać do klientów europejskich

Karta Binance VISA

Po bardzo długim oczekiwaniu użytkownicy Europy mają obecnie do dyspozycji kartę Binance VISA. Ogłoszenie to jest jednocześnie dodatkiem do aktywów Ethereum, którymi płacić możemy przy pośrdnicywie karty kryptowalut giełdy.

W dniu 15 grudnia Binance wydało oświadczenie w sekcji wsparcia, aby móc porozmawiać o swojej karcie VISA. Od dzisiaj kryptowalutowa giełda karta debetowa dostępna będzie do wszystkich użytkowników europejskich giełdy.

Poznaj więcej informacji o przykładowych projektach:

Pod koniec miesiąca marca giełda ogłosiła swoją Kartę Binance, która jest metodą łączenia tradycyjnych zakupów z kryptowalutami. Przy pośrednictwie giełdy Visa kupić można w zasadzie każdy rodzaj produktu, w którym jest dostępna obsługa cyfrowym płatności, wydając saldo kryptowalut. Binance odpowiada za zmianę tokenów na fiducjarne saldo, aby móc działać swobodnie.

Od marca wielu użytkowników ze sporą niecierpliwością czeka na ogłoszenie dzisiejsze Binance. Karty obecnie są wysyłane do użytkowników, którzy poprosili o nie z EOG (Europejskiego Obszaru Gospodarczego). Przesyłka realizowana będzie na zamówienie, jako pierwsza ją otrzyma od tych, którzy dokonali w marcu rejestracji. Dla użytkowników, którzy ostatnimi czasy się ubiegali o kartę, istnieje spora możliwość uzupełnienia parametrów dostawy w internetowym portfelu giełdy.

Sprawdź więcej artykułów:

Początkowa karta

Karta początkowa ogłoszona została z obsługą bitcoin oraz BNB, jako waluty jedyne, za pomocą których można saldo przelać na fiat. Ogłoszeniem dzisiejszym Binance uwzględnić się zdecydowało Ethereum jako sam składnik aktywów, przy pomocy którego można dokonywać wszelkich płatności. Jest to kolejny krok w kierunku postępu, dzięki któremu o wiele więcej użytkowników będzie mogło korzystać teraz z zalety karty Binance.

Binance także skorzystał z okazji, aby móc zaktualizować interfejs swojej online karty. Teraz możliwe jest przeglądanie danych, takich jak zasoby nasze BNB, w ciągu ostatnich trzydziestu dni lub też wydatki, które poniesione zostały przy użyciu karty w ciągu dni ostatnich.

Sprawdź więcej artykułów: