Bitbay – Rejestracja Opinie

Branża kryptowalut cały czas się rozwija zaskakując nas, ponieważ kurs danej kryptowaluty, albo szybko rośnie, albo spada. korzystanie z tego typu giełdy niesie ze sobą korzyści takie jak oszczędzanie podczas przelewów zagranicznych oraz szybkie transfery. Jedna z najbardziej popularnych giełd kryptowalut w Polsce to Bitbay.

Czym jest giełda kryptowalut Bitbay?

Bitbay.net to jedna z nakwiększych w Polsce giełda krypotwalut. Dyrektorem generalnym jest Sylwester Suszek, który od wielu lat przez swoje osiągnięcia jest rozpoznawany, ceniony przez innych. Znany również jako członek polskiego stowarzyszenia Bitcoin, które rozpoczęło przygodę wirtualnej waluty w Polsce.

Historia powstania Bitbay

Powstanie giełdy datuje się na 2014 rok w Katowicach. Jej celem miało być i nadal jest możliwość kupna i sprzedaży kryptowaluty Bitcoin oraz Litecoin. Mimo dużej popularności i gwałtownego rozwoju firma nie spoczęła na laurach i rok później powstała aktualizacja serwisu. Dzisiaj obecnie poza Bitcoinem oraz Litecoinem możemy jeszcze sprzedać lub zakupić inne kryptowaluty, które na giełdzie ukazywały się wraz z wejściem każdej większej aktualizacji serwera tak w 2015 roku na giełdzie zadebiutowały Ethereum i Lisk oraz Bitbay rozpoczął swoją przygodę na rynku zagranicznym gdzie w Amsterdamie powstał drugi oddział giełdy.

Na początku 2016 roku firma rozpoczęła wdrażanie kolejnej aktualizacji serwera, zatrudniła nowych pracowników i dodała nowe metody zakupu oraz sprzedaży kryptowaluty. Wszystkie funkcje, które zostały opracowane w 2016 roku na serwer zostały dodane dopiero na początku 2017 roku. Dzisiaj Bitbay może gwałtownie i swobodnie się rozwijać, ponieważ na rynku Polskim nie ma drugiej takiej firmy, która mogłaby być konkurencją dla tej giełdy.

Sprawdź więcej artykułów:

Rejestracja konta na giełdzie Bitbay.

Pierwszym krokiem jaki musimy wykonać to rejestracja naszego konta w tym celu aby to wykonać na stronie klikamy w załóż konto i wypełniamy po kolei formularz.

Aktywacja konta na giełdzie BitBay

Po założeniu konta gdzie w formularzu podaliśmy nasz adres e mail przychodzi nam na niego link do aktywacji naszego konta, aby je aktywować wystarczy w niego kliknąć.

Weryfikacja konta na giełdzie BitBay

Po założeniu i aktywowaniu konta należy się na nie zalogować i zlecić weryfikacje konta przez firmę w tym celu należy kliknąć zweryfikuj konto i dołączyć wymagane dokumenty lub wypełnić formularze.

Poznaj więcej informacji o przykładowych projektach:

Wybór rodzaju konta na giełdzie BitBay

Ostatni krok to wybór rodzaju konta czyli konto osobie lub firmowe oraz uzupełnianie swojego profilu.

Bezpieczeństwo na giełdzie BitBay

Wiele osób korzystających z Bitbay zastanawia się czy warto zaufać firmie podając swoje dane? Widząc wkład jaki wsadza firma w aktualizacje systemu możemy być pewni że wraz z wejściem nowych funkcji na serwer wchodzą też nowe opcje zabezpieczeń naszych danych. Jeśli dalej nie mamy zaufania do firmy możemy zabezpieczyć swoje konto dwuetapową weryfikacją co zapewnia nam większe poczucie bezpieczeństwa.

Opłaty i prowizje na giełdzie BitBay.

Najważniejsza informacje że za załorzenie konta na Bitbay nie musimy płacić. Prowizja pobierana jest w momencie kupna oraz sprzedaży danej kryptowaluty lub podczas dokonywania wypłaty naszych środków. Istotne jest też to by pamiętać również o prowizjach takich jak:

maker – naliczana jest podczas tworzenia zlecenia kupna i sprzedaży. Wysokość prowizji w tym przypadku zależy od obrotu. Maksymalnie prowizja marek może wynosić 0,30% wartości transakcji.

taker – dotyczy kupna i sprzedaży kryptowalut, które już są dostępne na giełdzie. Maksymalnie może wynosić 0,43%.

BitBay Opinie użytkowników

Sprawdź więcej artykułów: