Coinbase – Rejestracja Opinie

Kryptowaluty zdecydowanie zmieniły sposób, w który się postrzega pieniądze oraz dokonywanie transakcji. Budziły one początkowo niepewność i jedynie nieliczne osoby decydowały się na inwestowanie w to całkiem nowe rozwiązanie. Jednak teraz są potrzebne miejsca, w których swobodnie można sprzedawać, jak i także nabywać pieniądze wirtualne. Giełda Coinbase jest tak naprawdę jednym z takich miejsc.

Historia Coinbase

Giełda Coinbase swoją działalność rozpoczęła w roku 2012. Jak widać jej stać jest już imponujący. Szczególnie gdy mówimy o branży, która potrafi przejść cały szereg modyfikacji w dosłownie kilka dni. Coinbase to własność firmy o identycznej nazwie. Została założona przez Freda Ehrsama oraz Briana Armstronga. Siedziba organizacji jest zlokalizowana w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie w San Francisco. Z racji na swój rozwój spektakularny oraz obroty milionowe obecnie przy tymże przedsięwzięciu pracuje jakieś pięćset osób, aby móc zapewnić płynność działania serwisu, jak i także świadczyć usługi na możliwie najwyższym poziomie. Giełda Coinbase jest więc jedną z rozbudowanych najbardziej przedsięwzięć na świecie tego typu.

Jak działa Coinbase?

Zasady, zgodnie z którymi działa giełda Coinbase, wydają się raczej standardowe oraz nie odbiegają od sposobów funkcjonowania z tej branży innym portalu. Coinbase jest platformą, która swoim użytkownikom pozwala na niezmiernie swobodne dokonywanie zakupu oraz sprzedaży kryptowalut. Źródłem zarobku dla serwisu pobierane są prowizje od każdej transakcji. Na giełdzie są dostępne różne pieniądze wirtualne. Dzięki temu każdy znajdzie dla siebie najlepszą opcję. Kryptowalutami głównymi są: Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum oraz Bitcoin.

Sprawdź więcej artykułów:

Opłaty oraz prowizje na giełdzie Coinbase

Giełda Coinbase wprowadziła bardzo ciekawy system opłat, jak i także prowizji zróżnicowanych pod względem danych rynków oraz krajów. Europejscy użytkownicy są objęcie opłatami w wysokości: 1,49 procent przy zakupie tradycyjnym oraz sprzedaży powyżej 200 USD oraz 3,99 procent w przypadku zakupu przy pomocy karty płatniczej. Zaś wpłaty i wypłaty kryptowalut są całkowicie pozbawione wszelkich opłat dodatkowych.

Dosyć ciekawym sposobem na zminimalizowanie dosyć wysokich prowizji jest otwarcie konta w serwisie – Coinbase Pro. Za serwis ten odpowiada ta sama firma. Użytkownik za to zostaje nagrodzony zmniejszoną prowizją do 0,3 procent, a w co po niektórych przypadkach uzyskaniem możliwości przeprowadzenia transakcji bez żadnych opłat dodatkowych.

Według opinii klientów niezmiernie interesującym rozwiązaniem jest niezmiernie ciekawy program poleceń. Premiuje on pierwszą transakcję na kwotę powyżej 100 USD poprzez przyznanie ciekawego dodatku w postaci ilości bitcoinów o równowartości wynoszącej 10 USD. Ma miejsce to w przypadku użytkowników, którzy się zarejestrowali przy użyciu polecającego linku.

Poznaj więcej informacji o przykładowych projektach:

Wady oraz zalety Coinbase

Jeśli chodzi o zalety Coinbase, to na pewno są to bardzo dobre opinie klientów dotychczasowych. Co więcej giełda Coinbase cieszy się naprawdę sporą popularnością, a do tego niezmiernie długim stażem działalności. Przekłada się to na pozycję na rynku mocno ugruntowaną, jak i także sporą wiarygodność.

Giełda Coinbase jest chwalona za niesamowicie dynamiczny rozwój, a także ekspansję na różnego rodzaju rynku oraz także system zabezpieczeń przemyślanych, które chronią użytkowników oraz także podwyższający zaufanie do samego stopnia rzetelności czy też opłacalności transakcji dokonywanych.

Co więcej giełda kryptowalut Coinbase już zgromadził bardzo imponującą liczbę ponad dwudziestu milionów użytkowników. A jak wyglądają wady? O których musimy pamiętać? Na pewno troszkę martwią nas dosyć wysokie opłaty, jak i także prowizje.

Mamy także do czynienia z koniecznością potwierdzania skrupulatnego swojej tożsamości poprzez udostępnienie skanu swojego dokumentu tożsamości (nie dla wszystkich to może być minus). Można także narzekać na dosyć słaby kontakt z obsługą. To już koniec minusów.

Coinbase Opinie użytkowników

Sprawdź więcej artykułów: