CoinDeal – Rejestracja Opinie

W obliczu znacznie rosnącej popularności kryptowalut, powstaje coraz to więcej miejsc w sieci, które zrzeszają zarówno właścicieli, jak i także osoby, które chcą dopiero co wejść w posiadanie pieniędzy cyfrowych. Są to giełdy kryptowalut, które prezentują wiele ofert kupna oraz sprzedaży monety wirtualnej. Wśród nich znajduje się właśnie giełda Coindeal.

Historia giełdy CoinDeal

Coindeal jest stosunkowo nowym projektem. Rozpoczynał swoją działalność w marcu 2018 roku. Założyli ją Filip Dzierżak, Adam Bicz oraz Kajetan Maćkowiak. Każdy z nich miał doświadczenie w informatycznych technologiach. Zatem wcale nas nie dziwi, że przedsięwzięcie zaczęło świetnie rokować. Pomimo krótkiego stażu oraz dosyć sporej konkurencji Coindeal odnalazł swoje miejsce na rynku bardzo szybko. Genialnie sobie radzi.

Uchodzi obecnie za jedną z największych europejskich giełd, która się nieustannie rozwija. Co więcej dociera do rynków amerykańskich oraz azjatyckich. Giełda ta jest według ekspertów uznana za platformę, która w bardzo krótkim czasie odniosła wręcz spektakularny sukces. Wszystko za sprawą podejściu uczciwemu do użytkowników.

Sprawdź więcej artykułów:

Jak działa giełda CoinDeal ?

Jak wyglądają dokładnie mechanizmy oraz sam sposób funkcjonowania, zgodnie z którymi działa Coindeal? Zasady podstawowe funkcjonowania nie różnią się specjalnie od innych serwisów w tym typie. Jest to miejsce, które użytkownikom umożliwia dokonywanie zakupu, jak i także sprzedaży kryptowalut, a od tych wszystkich transakcji jest pobierana prowizja (maker bądź taker). Wśród kilkunastu rodzajów kryptowalut, które są dostępne na giełdzie znajdują się: Moner, Ripple, Litecoin oraz oczywiście Bitcoin.

Rejestracja na giełdzie CoinDeal

Aby móc dołączyć do Coindeal dokonać należy rejestracji na stronie tejże giełdy. Krok pierwszy to wypełnienie formularza rejestracyjnego bardzo standardowego. W nim wpisujemy takie dane jak: login, hasło, adres e-mail, kraj pochodzenia oraz także zapoznanie się z regulaminem. Po wpisaniu prawidłowym informacji, na adres e-mail wskazany wysłany zostaje specjalny aktywacyjny link.

Kolejnym krokiem jest zalogowanie się do serwisu, jak i także uzupełnienie kolejnych danych wymaganych – nazwiska, imienia, numeru telefonu oraz należy się zdecydować, jakiego konkretnie typu jest zakładane to konto. Do wyboru mamy opcje: konto firmowe bądź też konto osobiste. Na podany numer telefonu komórkowego użytkownik otrzymuje kod weryfikacyjny, po którego wpisaniu pojawia się kolejny formularz, który należy wypełnić. Należy tym razem podać informacje już bardziej szczegółowe. Chodzi o dokładne miejsce zamieszania czy też datę urodzenia. Po uzupełnieniu wszelkich rubryk, użytkownik już otrzymuje pełny dostęp do giełdy.

Po wypełnieniu wszelkich formalności możemy już przystąpić do wykonywania transakcji. Aby móc rozpocząć działanie, musimy dokonać zasilenia konta poprzez wpłatę depozytu. Możemy to zrobić poprzez przelew bankowy tradycyjny, kartę kredytową czy też płatność Skrill.

Poznaj więcej informacji o przykładowych projektach:

Opłaty oraz prowizje CoinDeal

Kryptowalutowa giełda Coindeal stosuje prowizje, które jasno zostały ustalone, jak i także opisane szczegółowo. Wszystko po to, aby uniknąć wątpliwości czy też niedomówień. W przypadku tradingu są to prowizje wynoszące między 0,25 procent a 0,39 procent zależnie od rodzaju konta. Depozyt walut tradycyjnych takich jak euro czy też złotówki są darmowe. Z kolei pobierane opłaty za ich wypłatę wynoszą dziewięć jednostek konkretnej waluty. Wypłata Bitcoinów opatrzona jest limitem dziennym w wysokości 100 Bitcoinów dla prywatnego konta, w firmowym koncie taki limit w ogóle nie występuje. Warto także zauważyć, że wypłata kryptowalut następuje po jakiś kilku godzinach od jej zlecenia poprzez osobę, która dokonuje transakcję.

Transakcje się odbywają poprzez bankowe przelewy oraz są objęte bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa. Gwarantuje to nam niezawodność oraz także brak zagrożenia ze strony chociażby hakerów. Każdy z użytkowników może także na bieżąco oraz w zasadzie w dowolnej chwili sprawdzać wszelkiego rodzaju wysokości opłat, prowizji, jak i także limitów w zakładce specjalnej, która znajduje się na stronie Coindeal.

CoinDeal Opinie użytkowników

Sprawdź więcej artykułów: