Czy BTC (Bitcoin) ma parę, aby móc osiągnąć 30000 USD?

Czy BTC (Bitcoin) ma parę, aby móc osiągnąć 30000 USD?

W skrócie:

  • Bitcoin utworzył tak zwaną świecę gwiazdy spadającej,
  • Dzienne i tygodnie techniczne wskaźniki raczej są wciąż zwyżkowe,
  • BTC podąża za linią rosnącą wsparcia.

The Trust Project jest konsorcjum międzynarodowym organizacji informacyjnych budujących samych standardów przejrzystości.

Cena BTC (Bitcoina) kontynuowała w zeszłym tygodniu wzrost, osiągając rekord kolejny wszech czasów w dniu 27 grudnia na 28 422 USD.

Odczyty krótkoterminowe sugerują, że szczyt jeszcze nie został osiągnięty oraz nastąpić może kolejny ruch w górę.

Sprawdź więcej artykułów:

Nowy szczyt Bitcoina utworzy spadającą gwiazdę

Cena BTC rosła nadal w tygodniu pomiędzy 21 grudnia a 27 grudnia, osiągając rekord kolejny wszech czasów w dniu 27 grudnia 28 422 USD.

Pomimo długiego stosunkowo górnego knota, świeca tygodniowa wygląda nadal byczo.

Co więcej, techniczne wskaźniki jeszcze nie wskazują słabości, co sugerują, że tren nadal jest zwyżkowy.

Dzienny wykres pokazuje pierwsze z oznak słabości, widoczne w postaci samej świecy spadającej gwiazdy utworzonej 27 grudnia. Świeca również została połączona z dywergencją niedźwiedzią na RSI.

Jednak oscylator MACD, jak i także stochastyczny oscylator nadal są bycze oraz mogą pozwolić na kontynuowanie ruchu w górę.

Poznaj więcej informacji o przykładowych projektach:

Ruch przyszły BTC

Wykres sześciogodzinny dla BTC pokazuje wyraźne pierwsze oznaki słabości w postaci dywergencji niedźwiedziej zarówno na MACD, jak i także na RSI. Jednak również pokazuje, że Bitcoin podąża za linią rosnąca wsparcia od dnia 10 grudnia, która wynosi obecnie blisko 25 000 USD. Wykres 30-minutowy pokazuje, że Bitcoin się wybił z linii opadającej oporu, która się utworzyła po ruchu w dół, wyglądającym na korektę pełną.

Jeśli BTC będzie w stanie się przesunąć powyżej obecnego oporu obszaru (zniesienie do 0,618 Fib), oczekiwał należałoby, że podejmie próbę kolejną wybicia oraz osiągnie prawdopodobnie kolejny rekord nowy wszech czasów.
Na pewno wszelkie ruchy będziemy obserwować z dużą ciekawością.