DeFi 1inch uruchomił własny token

Platforma 1inch.exchange uruchomiła własny governance i utility token pod nazwą 1INCH. Razem z tym ruchem przeprowadziła airdrop.

1inch.exchange ma swój token

1inch.exchange jest powszechnie kojarzony przede wszystkim jako agregator zdecentralizowanych giełd. Token 1INCH ma społeczności platformy służyć we wszystkich obecnych, a także planowanych na przyszłość protokołach i stanowić część całej sieci 1inch Network. Dołącza w ten sposób do modułów zarządzania protokołem płynności oraz do protokołu agregacji.

Sprawdź więcej artykułów:

Model zarządzania natychmiastowego w 1inch.exchange

1inch.exchange wprowadza model zarządzania natychmiastowego, w którym wszyscy członkowie społeczności będą mieli prawo głosu. Sam token mogą otrzymać wszystkie te portfele, które przed 24 grudnia były w interakcji z 1inch, jeśli spełniają co najmniej jeden z przedstawionych warunków, czyli: dokonały transakcji na co najmniej 20 tysięcy dolarów łącznie, dokonały przynajmniej 4 transakcji lub choć jednej, ale przed 15 września.

Poznaj więcej informacji o przykładowych projektach:

Podaż 1INCH – 1,5 miliarda

Aktualnie podaż tokena 1INCH łącznie wynosi 1,5 miliarda. Wstępna podaż to 6 % całkowitej emisji oraz dodatkowo 0,5 % w czasie pierwszych 14 dni programu wydobycia płynności. Platforma ogłosiła, że na nagrody dla swojej społeczności zarezerwowała 30 % wszystkich tokenów. Zostaną one rozdzielone w ciągu 4 lat. Na 28 grudnia zaplanowane jest uruchomienie nowego programu górniczego z sześcioma pulami.

12 milionów dolarów na rozwój

Przeprowadzona przez Pantera Capital we współpracy z inwestorami instytucjonalnymi runda finansowania 1inch.exchange została zakończona w grudniu. Jej wartość wyniosła 12 milionów dolarów. Uzyskane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na dalszy rozwój platformy, w tym zatrudnienie nowych pracowników, pracę nad produktami spółki i ekspansję na nowe rynki.

Dobre wiadomości dla 1inch.exchange napłynęły też ze strony platformy Binance Innovation Zone, która od razu wciągnęła nowy token 1INCH na swój listing. Będzie on notowany w dwóch parach: z BTC oraz USDT.

Sprawdź więcej artykułów: