DOGE do góry i celuje w 0,0055 USD

Cena Dogecoin (DOGE) wybija się z długoterminowego poziomu oporu, potwierdza to wsparciem na kluczowym obszarze, od którego prawdopodobnie odbije się ku kolejnemu punktowi oporu.

Wybicie się i testowanie

DOGE idzie do góry od marca, co znajduje potwierdzenie w wykresie tygodniowym. Wprawdzie ostatnio walczył z przekroczeniem oporu na poziomie 0,0035 USD, to pomiędzy 14 a 21 grudnia wybił się z powodzeniem powyżej. Oprócz tego osiągnięte zostało najwyższe tygodniowe zamknięcie od października w roku 2018.

Wszystkie trzy oscylatory RSI, MACD oraz stochastyczny rosną, co pokazuje, że techniczne wskaźniki zwyżkują. Ponadto ten ostatni zbliża się do utworzenia tzw. byczego krzyża. Kontynuacja trendu w tym wypadku wskazuje kolejny punkt oporu na poziomie 0,0086 USD.

Sprawdź więcej artykułów:

Jak to wygląda w praktyce dziennej?

DOGE wystartował z obszaru 0,0043 USD ustanawiając ten kolejnym wsparciem. Jednakże w dłuższym ruchu zatwierdzony został jako opór obszar 0,0055 USD.

Wskaźniki techniczne są tu bardzo podobne do tygodniowych, gdyz wskaźniki zachowują sie podobnie, a byczy krzyż oscylatora stochastycznego został niemalże nakreślony.

Dlatego jest wysoce prawdopodobne, że DOGE spróbuje niebawem ponownie przebić się ponad opór 0,0055 USD, zanim wystartuje ku 0,0068 USD.

Poznaj więcej informacji o przykładowych projektach:

Para DOGE/BTC

@CryptoMichNL, kryptowalutowy trader przedstawił wykres na parze DOGE/BTC, stwierdzając, że ten osiągnął właśnie kluczowy poziom wsparcia, z którego odbicie jest wysoce prawdopodobne, a jego cele znajdują się na poziomach 69, 91 oraz 109 satoshi.

Utrzymujące się od początku roku 2017 wsparcie na poziomie 17 satoshi zostało zatwierdzone mocno przez ostatnie dwa miesiące, wraz ze stworzeniem zwyżkowej dywergencji do trzydniowego RSI. Dalej, MACD ukazuje znak odwrócenia na zwyżce, a oscylator stochastyczny wykonuje byczy krzyż.

Wszystko wskazuje na to, że DOGE będzie szedł wyżej aż do oporów na 35 satoshi, a niewykluczone, że i na 50 satoshi.

Reasumując

DOGE najprawdopodobniej podejmie kolejną próbę przebicia oporu na 0,0055 USD, a jeżeli mu się uda, zbliży się do poziomu na 0,0068 USD.

Wskaźnik DOGE/BTCpójdzie najprawdopodobniej tym samym trybem i odbijając od obecnego poziomu wsparcia ruszy ku 35, a nawet ku oporowi na 50 satoshi.

Sprawdź więcej artykułów: