Ethereum odnotowało znaczący wzrost w odniesieniu do bitcoina 

Wiele osób długo oczekiwało momentu, kiedy Ethereum osiągnie nowy wyższy poziom. Jego wartość przekroczyła 1440 USD, co pozwoliło na uzyskanie nowego ATH. Jednak najważniejszy jest fakt, że jego wartość wzrosła nie tylko w odniesieniu do dolara. Okazuje się, że na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni, Ethereum, wzrosło o 50% w stosunku do Bitcoina.

Sprawdź więcej artykułów:

Ethereum odnotowało znaczący wzrost w odniesieniu do bitcoina

Wartość ETH określana jest najczęściej przy pomocy USD. Co sprawia, że często zapomina się o tym, że można cenę określać przy pomocy satoshi. Wycofanie się BTC że szczytu sprawiło, że Ethereum w zaledwie 2 tygodnie wzrosło aż o 50%.

Wśród członków krypto świata, królowało bycze nastawienie. Zgodnie z zapowiedzią prezesa Binance Changpeng ‘CZ’ Zhao, już tej nocy dojdzie do wzbogacenia klubu ATH o Ethereum.

Jeden z badaczy Messari, Ryan Watkins, przedstawił, że w danym miesiącu odnotowywano paraboliczny wzrost ilości transakcji Ethereum. Watkins przypuszcza, że Ethereum udaje się obracać kwotą większą niż w przypadku Bitcoina. Spekuluje, że to mogą być nawet 3 miliardy różnicy. Z pewnością wpłynęła na to wzmożona aktywność stablecoinów, których zdecydowana większość bazuje na standardzie ERC-20.

O krótkie podsumowanie pokusił się również “Bleeding Crypto”. Jego zdaniem, wszystkie osoby, które zakładały szybki upadek Ethereum, a teraz nie powstrzymują się od komentarzy, są zaliczane do pozerów.

Poznaj więcej informacji o przykładowych projektach:

Klub ATH – jakich posiada członków?

Należy pamiętać, że nie tylko Ethereum udało się osiągnąć ATH w ostatnim czasie. Także konkurencyjna Polkadot pokonała dotychczasowe bariery,tym samym górując w rankingu nad XRP. Ponad to, ATH udało się uzyskać natywny token giełdy Binance. A poniedziałek zakończył rekordową wartością wynosząca aż 46,5 dolarów.

Klub ATH do swoich członków dołączył również Token UNI. Aktualna jego wartość wynosi aż. 9,5 USD, a także Chainlink, którego cena przekroczyła już ppziom 22 USD. Podsumowując, ostatni okres to czas wielu sukcesów i możliwości rozwoju.

Sprawdź więcej artykułów: