Ethereum w 2021 będzie kosztowało nawet 10 000 USD

Nadchodzą naprawdę dobre czasy dla altcoinów – twierdzi znany analityk. Jego zdaniem Ethereum będzie wkrótce kosztowało nawet 10 000 dolarów, a w górę pójdzie także cena innych kryptowalut z tej grupy. Hossa dopiero się zaczyna.

Ethereum zdrożeje w 2021 roku

Analityk Capo przewiduje, że najwięcej na wzrostach cen alternatywnych kryptowalut zyskają już wkrótce ci inwestorzy, którzy mają między innymi ETH oraz XRP. To do nich może należeć 2021 rok. Zdaniem specjalisty cena Ethereum będzie w przyszłym roku rosła aż do poziomu niemal 10 tysięcy USD. Zwraca on uwagę na to, że skala akumulacji tego altcoina była nawet większa niż Bitcoina, co jest zapowiedzią dużych wzrostów.

Sprawdź więcej artykułów:

Inne altcoiny też w górę

Jego zdaniem XRP do maja 2021 osiągnie cenę 2,80 USD, co oznacza wzrost o grubo ponad 400 % w stosunku do obecnego kursu, ale to nie wszystkie altcoiny, które czeka imponująca hossa. Zdaniem tradera w najbliższych miesiącach należy się spodziewać znaczących wzrostów przede wszystkich 9 z nich, w tym również tych nieco mniej popularnych choćby od ETH. Oprócz wymienionych powyżej chodzi o: Noia Network (NOIA), który w pierwszym kwartale 2021 r. ma osiągnąć poziom 2,50 USD, platformę Oracle Chainlink (LINK), której token ma dojść w okolice 100 USD, a także o: Cardano (ADA) z oczekiwanym wzrostem o 160 %, rynek Ocean Protocol (OCEAN) i platformę inteligentnych kontaktów Zilliq (ZIL). Capo podpowiada także, by z uwagą śledzić token Reserve Rights Token (RSR).

Poznaj więcej informacji o przykładowych projektach:

Bitcoin na drodze do 24 000 USD?

Nie oznacza to jednak, że należy się spodziewać znaczących spadków Bitcoina. Wręcz przeciwnie. Zdaniem Capo nie znajdzie się on już poniżej 18 000 USD, a wkrótce osiągnie swój rekordowy poziom 24 000 USD. To sporo powyżej obecnego, już wysokiego kursu przekraczającego 19 000, ale zdaniem popularnego tradera BTC jest na drodze, która prowadzi go właśnie do nowego ATH w okolicach 24 tysięcy USD.

Przypomnijmy, że Capo był tym ekspertem, który dokładnie przewidział spadek Bitcoina do ceny 4 000 dolarów w marcu 2020 roku.

Sprawdź więcej artykułów: