Giełda Binance zawarła partnerstwo strategiczne z Chiliz

Binance giełda kryptowalut właśnie ogłosiła nowe partnerstwo z Chiliz, firmą fintechowo-blockchainową, która się zajmuje sportową działalnością oraz działalnością rozrywkową. Binance wcześniej już zainwestowała w spółkę sportową fintech. Jednak teraz współpracę rozszerzyła z Chilliz. Przedstawia to raczej w wizję długoterminową partnerstwa.

Owocem pierwszych tegoż zrzeszenia będzie dystrybucja fan tokenów przez platformę o nazwie Binance Launchpool.

Sprawdź więcej artykułów:

Czym jest Chiliz?

Chiliz prowadzi platformę Socios.com, która została stworzona dla kibiców, współpracujących z największymi sportowcami na świecie. Między innymi są to kluby piłkarskie Juventus, Barcelona, Galatasaray, Paris Sant-Germain, Atletico de Madrid oraz AS Roma. Pozwala kibicom na uczestniczenie we wszelkich decyzjach klubu przy pomocy głosowania.

Platforma Socios.com wyróżnia się tokenem natywnym – $CHZ. Jest jednym z aktywnych najbardziej niefinansowych, zorientowanych bezpośrednio na blockchainowych konsumentach produktów nurtu głównego na świecie. W nieco ponad rok pobrany został już przez ponad 370 000 osób. Na platformie już sprzedano ponad 14 milionów fan tokenów, a w samym blockchainie oddano ponad siedemset tysięcy głosów.

Poznaj więcej informacji o przykładowych projektach:

Otrzymuj za staking fan tokeny

Dzięki wprowadzeniu do Binance Launchpool, użytkownicy otrzymywać będą fan tokeny w zamian za staking całkiem innych monet. Partnerami pierwszymi Socios.com, którzy skorzystają z Binance LaunchPool będą mistrzowie Włoch Juventus (JUV) oraz Paris Saint-Germain (PSG).

Od 15 grudnia bieżącego roku do 14 stycznia przyszłego roku do godziny 0:00 rano użytkownicy będą mogli śmiało stakować tokeny BUSD, BNB lub też CHZ w pulach oddzielnych. Następnie w dniu 21 grudnia bieżącego roku o 6:00 rano, Binance wprowadzi tokeny Juventusu (JUV) oraz tokeny Paris Saint-Germain (PSG) do strefy innowacji czy też otworzy transakcje dla handlowych par takich jak: JUV/BUSD, JUV/USDT, JUV/BTC, PSG/BUSD. PSG/USDT oraz PSG/BTC.

Sprawdź więcej artykułów: