HandelPro – Opinie 2021 – Warto korzystać z platformy?

Aby inwestować zgromadzone środki w towary, waluty czy papiery wartościowe należy dokonać wyboru odpowiedniej platformy działającej w charakterze brokera giełdowego. Kluczowym czynnikiem jest wyselekcjonowanie profesjonalnego brokera, który może zagwarantować świadczenie rzetelnych usług. Platforma o której napiszemy poniżej będzie zarówno wygodna w użyciu, jak i pozwoli na łatwiejsze przeprowadzanie wszelkiego rodzaju transakcji finansowych oraz inwestycji.

Kilka słów na temat HandelPro

Platforma Handel Pro jest obecna na rynku od 2019 roku. Posiada ona polskie korzenie oraz spełnia wszelkie wymagania uprawniające do prowadzenia działalności brokera giełdowego. Dotyczy to zarówno dokumentacji prawnej, jak i niezbędnych licencji. Jakie są więc opinie klientów korzystających z usług Handel Pro? Pozytywne opinie na temat platformy są związanej z wygodą jej użytkowania.

Na stronie bez większego problemu można odnaleźć najważniejsze funkcje. Platforma gwarantuje korzystania z opcji inwestowania w dużą liczbę instrumentów handlowych. Witryna oferuje także inwestycje w 12 najbezpieczniejszych walut cyfrowych. Negatywne opinie na temat Handel Pro dotyczą drobnych problemów technicznych. Użytkownicy uskarżają się na długi czas oczekiwania na odpowiedź ze strony zespołu wsparcia. Ogólnie rzecz ujmując zalety przewyższają wady.

Kilka słów na temat handlu na platformie

Za pomocą platformy użytkownicy mogą handlować zarówno akcjami, jak i papierami wartościowymi. Do wyboru są akcje ponad stu firm takich jak : Apple, Amazon czy Tesla. Niestety na platformie Handel Pro nie znajdziecie polskich firm. W ramach inwestowania akcjami użytkownik może skorzystać z dźwigni, której maksymalna wartość wynosi 1:100. W celu profesjonalnego przeprowadzania inwestycji niezbędne jest posiadanie informacji z rynku.

Handel Pro gwarantuje analizę fundamentalną oraz analizę techniczną. Ta pierwsza opiera się na wnikliwej analizie sprawozdań finansowych udostępnianych przez firmy, których akcjami jesteśmy zainteresowani. Natomiast analiza techniczna jest przeprowadzana za pomocą instrumentów służących do analizy wykresów. Handel Pro posiada dostęp do kilkudziesięciu różnorodnych narzędzi dedykowanych analizie technicznej.

Jakie są warunki finansowe przy korzystaniu z Handel Pro?

Korzystanie z platformy finansowej wiąże się z korzystaniem z bardzo interesujących spreadów. Fakt są one zmienne, ale na tle innych platform zasługują na szczególną uwagę. Dodatkowym atutem jest wysokość minimalnego depozytu, który w tym wypadku nie wiążę się z wnoszeniem jakichkolwiek opłat. Usługi dodatkowe oferowane przez platformę wiążą się z płatnościami. Informacje o tym które funkcje są płatne można sprawdzić w regulaminie opłat i prowizji. Wypłata środków finansowych z platformy Handel Pro również nie wiąże się z utrudnieniami.

Przelanie środków odbywa się bardzo sprawnie. Nie należy także zapominać o dźwigni. Przy określonych rodzajach transakcji jej wartość może dochodzić nawet do 1:300. Natomiast w przypadku rynku akcji można korzystać z dźwigni finansowej 1:100. Stwarza to spore możliwości przeprowadzania dużych inwestycji. W przypadku korzystania z dźwigni finansowej należy brać pod uwagę fakt, że można stracić zgromadzone środki finansowe.

Wsparcie techniczne na Handel Pro

Platforma inwestycyjna Handel Pro gwarantuje swoim użytkownikom wsparcie techniczne w języku polskim. Jest to szczególnie istotny dla polskich inwestorów, gdyż ułatwia komunikację. Opinie na temat Handel Pro pokazują, że obsługa klientów jest tu realizowana na bardzo wysokim poziomie. Nie zapominajmy jednak o tym, że niektórzy użytkownicy uskarżali się na długi czas oczekiwania na kontakt z pracownikiem wsparcia technicznego.

Handel Pro słowo końcowe

Handel Pro jak każda platforma inwestycyjna posiada swoje wady i zalety. Dlatego tak ważne jest dobieranie platformy pod kątem indywidualnych oczekiwań. Na Handel Pro szczegolną uwagę powinni zwrócić początkujący inwestorzy. Jej łatwe użytkowanie oraz dostęp do rozbudowanych materiałów do nauki handlu na giełdzie pozwala na szybkie pozyskanie doświadczenia. Kolejnym atutem jest przejrzysta i minimalistyczna witryna. Główną wadą są problemy techniczne, brak dostępu do akcji polskich przedsiębiorstw oraz wydłużony czas oczekiwania na wsparcie techniczne.