Kryptowaluta EOS Kurs Kalkulator Notowania Cena

EOS
EOS
10.09
0.00007900 BTC
Marketcap
9,659,364,372
Wolumen (24h)
9,555,413,084
W obiegu
950,868,818 EOS
Całkowita ilość
0 EOS

EOS Kalkulator

EOS

Co to jest kryptowaluta EOS?

Kryptowaluta EOS jest bardzo ambitnym projektem, który się skupia przede wszystkim na zniesieniu wszelkich opłat za transakcje oraz na rozwoju skalowalności. Twórcy chcą stworzyć społeczność demokratyczną, która korzystać będzie z tokenów w pełnej zgodzie z konstytucją sformułowaną.

Platforma ta służy do tworzenia aplikacji zdecentralizowanych, a także do zakładania przedsiębiorstw zdecentralizowanych. Jest to projekt stosunkowo młody, który zaskakuje ekspresowym oraz bujnym rozwojem. Co powinniśmy wiedzieć na temat tej kryptowaluty?

Czym jest projekt EOSPomimo podobieństw do znanych dobrze projektów takich jak Ethereum, kryptowaluta EOS ma swoje funkcje unikalne. Główną różnicą pomiędzy nim, a pozostałymi walutami wirtualnymi jest brak transakcyjnych opłat.

Zamiast tego, po transakcji przeprowadzonej, użytkownik wykupujący token staje się częścią sieci. Tym samym zyskuje prawo do skorzystania z jej zasobów w proporcjonalny sposób do wniesienia wkładu.

Na uwagę zasługuje skalowalność sieci oraz także najwyższy poziom bezpieczeństwa. Kryptowaluta EOS jest w stanie się oprzeć wszelkim atakom typu DdoS. Sama struktura coina jest otwarta oraz bazuje na pełnej dokumentacji open source.

Informacje najważniejsze o EOSPatrząc na projekty różnego rodzaju, w których uczestniczył sam Daniel Larimer, jego obecność jest gwarancją sukcesu. Jednocześnie, projekty z udziałem dewelopera tego często się skupiają na rozwój samej skalowalności transakcji.

Bardzo podobnie jest w przypadku kryptowaluty EOS, która w niedalekiej przyszłości planuje zapewnić wskaźnik TPS na jakieś kilkanaście tysięcy transakcji w ciągu dosłownie jednej sekundy. Plany ambitne jednak mówią o wyśrubowaniu wartości TPS i to nawet do miliona transakcji.

Skalowalność taka obecnie przewyższyłaby wszelkie dostępne metody płatności. Dodatkowo, prace nad rozwojem dalszym platformy skupiają się bezpośrednio na zniesieniu kosztów samej prowizji. Takie rozwiązanie się udało między innymi wprowadzić na platformie Steem.

Projekt dostarcza środowisko przyjazne do tworzenia aplikacji zdecentralizowanych, przeprowadzenia płatności bezpiecznych cyfrowymi walutami, a także do zakładania przedsiębiorstw własnych. Kryptowaluta EOS wykorzystuje Web Assemby (język programowania), który został zaprojektowany w roku 2017.

Wśród zalet EOS możemy wyróżnić prostotę, wszechstronność oraz równowagę. Jeśli chodzi o prostotę to dysponuje zestawem kompleksowym narzędzi dla programistów. Dostępne są schematy gotowe interfejsu oraz dostępów deklarowanych.

Co więcej kryptowaluta EOS oferuje ustawienia podstawowe przepisanych ról. Istnieje możliwość zatrzymania czy też zaprawianie aplikacji uszkodzonych.

Całość zaprojektowana została tak, aby nie faworyzować użytkowników, którzy dysponują największa ilością coinów.

Platforma transakcyjna EOSJest to niezmiernie wygodna transakcyjna platforma skupiona na rozwoju skalowalności oraz także na dążeniu do płatności pozbawionych całkowicie prowizji. Tokeny mogą być także wykorzystywana jako środek płatniczy tradycyjny.

Z możliwości tego projekty korzystać mogą deweloperzy, którzy pragną tworzyć swoje własne aplikacje oraz zarabiać na ich sprzedaży. Istnieje możliwość także tworzenia przedsiębiorstw zdecentralizowanych, które oferują szereg finansowych usług z zakresy cyfrowych walut.

Możliwości platformy ogólnie są bardzo duże. Kryptowaluta EOS dąży do stworzenia grupy demokratycznej ludzie podlegających konstytucji wspólnej. Pojawiają się tu pewnego rodzaju kontrowersje, ponieważ plany takie zagrażają charakterowi zdecentralizowanemu platformy.

Kopane oraz dostępny n