Litecoin korzysta z hossy i wzrasta aż o 10%

Kurs Litecoina , jednej z najpopularniejszych obecnie kryptowalut notuje bardzo spory wzrost. Poziom 90,770 dolarów oznacza aż 10-procentowy wzrost w ciągu zaledwie jednego dnia. Z tego też względu śmiało można mówić o powiększeniu kapitalizacji rynkowej, która obecnie ma wartość 5,936B dolarów. Zanotowany wzrost kapitalizacji wynosi obecnie 0.99%, a najwyższa kapitalizacja dotychczas wyniosła 14,099B dolarów.

Sprawdź więcej artykułów:

Ile może wzrosnąć kurs Litecoin ?

Dynamika ruchów na wspomnianej kryptowalucie na przestrzeni ostatniego dnia była bardzo duża. Przedział cenowy Litecoina w ciągu ostatnich 24 godzin to odpowiednio od 78.596 dolarów do 90.798, co nie jest jednak domeną tylko dzisiejszego dnia. W ciągu ostatniego tygodnia inwestorzy wierzący w tę walutę mają niewątpliwie powód do radości – jej wartość wzrosła aż o 17.18%. Pamiętajmy jednak, że do historycznego maksimum kryptowaluty jeszcze daleko, kiedy to 12 grudnia 2017 roku zanotowano poziom cenowy na poziomie 420,00. Prawdopodobnym jest, że na tym jednak wzrosty się nie kończą. Warto na przestrzeni następnych dni i tygodni obserwować kurs Litecoina, gdyż prawdopodobnym jest, że kryptowaluta dalej będzie rosła w siłę.

Co z innymi, równie popularnymi kryptowalutami na rynku? Bitcoin notuje kolejny wzrost, tym razem o 6,45%. Spoglądając jednak na kurs kryptowaluty, można odnieść wrażenie, że dużymi krokami zbliżamy się do jakże psychologicznej bariery, która jest wyznaczana przez poziom 20 tysięcy dolarów za jednego bitcoina. Warto zwrócić uwagę, że będąc już na lini oporu, trend został delikatnie zaburzony, co skutkuje korektą. Eksperci wskazują na koniec korekty zgodny z poziomem 38,2% poziomu Fibonacciego, po czym w teorii mógłby zacząć się ponowny atak na barierę 20 tysięcy dolarów za Bitcoina.

Poznaj więcej informacji o przykładowych projektach:

Czy kurs Litcoin może jeszcze rosnąć?

Inna waluta, Ethereum również może pochwalić się całkiem dobrym dniem – 6.42% wzrostu świadczy o stabilności tej kryptowaluty ciągłym wzroście swojej waluty. Wprawdzie do historycznego maksimum jest jeszcze niesamowicie daleko, jednak już teraz możemy mówić o tym, że kurs jednej z najważniejszych kryptowalut właśnie tam zmierza.

Sprawdź więcej artykułów: