Polkadot uruchamia Polkastarter DEX oraz pule płynności

Nowa giełda

The Trust Project jest konsorcjum międzynarodowym informacyjnych organizacji budujących standardy przejrzystości. W już bardzo mocno zatłoczonej przestrzeni DeFi właśnie się pojawiła całkiem nowa giełda zdecentralizowana. Platforma ta jest poszerzenie oferty Polkadot – konkurencyjnej sieci względem Ethereum.

15 grudnia to dzień, który jest uważany za oficjalną datą uruchomienia Polkastarter DEX. Platforma ta została zaprojektowana z myślą o pulach tokenów między łańcuchowych oraz aukcjach, w celu uniemożliwienia projektom pozyskania kapitału właśnie w sieci Polkadot.

Zapowiedziano oficjalnie Polkastarter we wrześniu, kiedy to projekt umieścił swój token rodzimy POLS na Uniswap. W życie weszła ona razem z pierwszą pulą płynności oferująca nagrody za zmianę na POLS właśnie EHT.

Jeszcze istnieją dwie inne pule, które znajdują się nadal w fazie testów oraz mają oferować swapy z SpiderDAO, projektem online, który jest oparty na prywatności.

Sprawdź więcej artykułów:

Czym Polkadot DEX się różni od całej reszty?

Chociaż Polkastarter wkracza już do ekosystemu DEX zatłoczonego, to będzie oferował nam nowe funkcje, takie jak pule między łańcuchami, wsparcie dla aktywa dowolnego, stałe swapowe pule oraz pulę notowaną bezpieczną.

Także umożliwia projektom wystawianie tokenów po cenie ustalonej. To powinno pomóc zapewnić znacznie niższą gwałtowność kursu podczas uruchomienia projektu, ponieważ same ceny będą tak długo utrzymywane, jak będzie się utrzymywać podać pierwotna tokenów.

Poznaj więcej informacji o przykładowych projektach:

Ta giełda zdecentralizowana już ma listę partnerów rosnącą, która obejmuje platformę bezpieczną przesyłania danych Moonbeam Network, Shyft Network, która się zajmuje bezpośrednio językiem programowania Solidity, dostawcę zautomatyzowanego płynności Orion Protocol, dostawcę usług API Covalent, jak i także platformę wyroczni DIA (Decentralized Information Asset).

Instytucjonalny inwestor – Digital Finance Group równei zdeklarował finansowe wsparcie dla platformy.

Sprawdź więcej artykułów: