Satsback plany największej platformy bitcoinowej cashback w Europie

Wszystkie nasze platformy zamierzamy połączyć w najbliższym czasie i uruchomić je pod nazwą Satsback.com. Cel jest jest – stworzenie największej platformy bitcoinowej cashback na kontynencie europejskim. Dołącza do nas zespół Stekking, który podzieli się swoim doświadczeniem. Wytłumaczy działanie Bitcoina oraz Lightning Network.

Zbudowany Bitcoin, czyli stworzenie łatwego sposobu na kryptowalutę

Pierwszy raz spotkaliśmy się z twórcą Stekking w 2019 r. Leon wytłumaczył nam, jak pokierować nasze działania, aby wejść skutecznie na europejski rynek. Mocno nas pochłonął ten temat – jak również Leona – zatem w pełni poświęciliśmy nasz czas temu pomysłowi. Według nas to świetny sposób na uczenie nowych użytkowników tej kryptowaluty oraz na wzbogacenie oszczędności tych bardziej zaawansowanych w tej dziedzinie osób. To również gest podziękowania do samego Bitcoina za to, co do tej pory dla nas zrobił.

Pierwszym planem było budowanie oddzielnych platform w Polsce oraz Holandii, a z biegiem czasu połączenie ich w jedną spółkę. Jednak zdecydowaliśmy tworzyć nasz system na tych samych fundamentach. Nasze działania można porównać do wypowiedzi Elona Munka – z perspektywy czasu było to nieuniknione.

Podejmowaliśmy kolejne kroki przez ostatni rok i nawet pandemia koronawirusa nie zatrzymała naszych działań. Już przeszłość pokazała, że Bitcoin radzi sobie w kryzysowych czasach – tak jak w 2008 roku. Świat widzi potencjał kryptowaluty i my to wykorzystujemy.

Możemy jasno stwierdzić, że skoro bitcoin przedstawia się jako przyszłość pieniądza, to satsback będzie przyszłością cashbacku. Konferencja w Berlinie w 2019 roku uświadomiła nam, że jest on stworzony nawet do wielkich biznesowych celów. Co ważne, to świetny sposób na sterowanie nawet drobnymi sumami. Przede wszystkim można liczyć na błyskawiczne transakcje.

Patrzymy w przyszłość z wielką nadzieją. Jesteśmy przygotowani na to, aby podzielić się naszym pomysłem w milionami osób w całej Europie. Chcemy wdrożyć Bitcoin do Unii Europejskiej i wspomóc oszczędzanie u każdego jej mieszkańca.