Token FAME MMA – Analiza techniczna – Wycena jak kupić

Federacja FAME MMA nie przestaje nas zaskakiwać. Organizuje walki youtuberów, influencerów oraz także celebrytów, którzy są znani z działalności w sieci. Teraz postanowiła na rynek wypuścić swój własny token. Szczegółowa informacja o tym, że federacja FAME MMA się decyduje na wykorzystanie potencjału blockchaina pojawiła się już na początku kwietnia i ogłoszona została na Twitterze. Token, który jest zbudowany na blockchainie ma się stać narzędziem, który to ma obsługiwać wszelkie transakcje właśnie związane z FAME MMA.

Wypuszczenie na rynek swojego własnego tokena jest także ukłonem federacji w stronę technologii, jaką jest blockchain. Razem z rozwojem technologi NFT znaczna większość firm zdecyduje się prędzej, czy też później na korzystanie z niej. Dzięki takiej szybciej, ale jednocześnie przemyślanej decyzji federacja FAME z pewnością jest pionierem w tejże dziedzinie.

KUP TOKEN FAME TYLKO Z POLSKIEJ GIEŁDZIE KANGA – SPRAWDŹ

W jaki sposób oraz gdzie kupimy token FAME?

Token FAME wprowadzony został na giełdę scentralizowaną kryptowalut OKX 29 kwietnia bieżącego roku. Kilka dni wcześniej sprzedaż się odbywała na platformie Tenstet Gem Launch Platform (TGLP). W tych transakcjach jedynie mogli uczestniczyć wszyscy subskrybenci TGLP. Warto zapoznać się ze wszystkimi opiniami o OKX.

KUP TOKEN FAME TYLKO Z POLSKIEJ GIEŁDZIE KANGA – SPRAWDŹ

Jak należy korzystać z tokena FAME?

Token FAME służyć ma przede wszystkim do różnego rodzaju transakcji, które są związane z walkami organizowanymi przed federację. W tymże celu została wykorzystana technologia, która opracowana została oraz także rozwinięta przez Metahero. Dzięki niej udało się zeskanować zawodników i na tej właśnie podstawie stworzono ich wizerunku w formie ciekawych tokenów NFT.

Token FAME wykorzystać można do opłaty w systemie pay-per-view, który to umożliwia oglądanie na żywo wszelkich transmisji z walk. Tenże rodzaj płatności także będzie akceptowalny do opłacania gier, które wypuszczone zostaną na rynek, usług sponsorskich, usług marketingowych, jak i wynagrodzeń zawodników. Token FAME będziemy mogli także wykorzystać do obstawiania wyników walk. Obecnie obsługa pay-per-view może opłacona być przy pomocy przelewu bankowego, karty, czy też BLIK. Jednak w przyszłości federacja zapowiada, że oglądanie gali na żywo jedynie będzie możliwe właśnie poprzez zakup tokena FAME.

Ile będzie można zarobić na tokenie FAME?

Token FAME MMA wyemitowany został w standardzie BEP-20. W przedsprzedaży jego wycena wyniosła 0,01 dolara za monetę. Założeniem głównym tego tokenu jest to, aby posiadacze mogli go wykorzystywać do różnego rodzaju transakcji związanych z organizowanymi galami przez federację. Zgodnie ze wszelkimi zapowiedziami za jakiś już czas tylko poprzez opłacenie usług pay-par-view przy pomocy tokena GAME będzie można galę oglądać na żywo.

KUP TOKEN FAME TYLKO Z POLSKIEJ GIEŁDZIE KANGA – SPRAWDŹ

Jeśli rzeczywiście się tak stanie to jego posiadanie będzie miało rzeczywiście bardzo duże znaczenie dla wszystkich wiernych fanów tychże freakfightowych walk. Czas pokaże jak to będzie się wszystko rozwijało. Przyznamy szczerze, że już nie możemy się doczekać.