Wzrost o 238% tuż po premierze – apetyt na altcoin

Jeden z alcoinów zalicza 238% wzrostu w niecałe 10 dni, zwraca na niego uwagę znany analityk i trader Crypto Messiah 

Crypto Messiah podał na Twitterze, że Badger DAO (BADGER) tak bardzo mu się spodobał, że postanowił przeprowadzić wywiadu z założycielem projektu, Chrisem Spadaforą.

Analityk napisał, że był prawdopodobnie pierwszą osobą, która przeprowadziła taki wywiad i że najwyraźniej polubił temat Badger DAO.

Badger DAO – co to za altcoin?

Badger w sektorze kryptowalut jest świeżym produktem i ma do spełnienia określoną rolę. Celem atcoina jest tworzenie produktów oraz infrastruktury dla szybszego wdrażania bitcoina jako zabezpieczenia w przestrzeni zdecentralizowanych finansów (DeFi). System Badgera nie pozostaje przy tym zamknięty, ale zachęca członków swojej społeczności do współpracy, a także tworzenia oraz współtworzenia produktów, które w przyszłości będą mogły posłużyć wszystkim uczestnikom.

Sprawdź więcej artykułów:

Członkowie społeczności Badger zostali oficjalnie zaproszeni do przedstawiania swoich pomysłów na szerszym forum za pomocą wideo, poddawanie pomysłów głosowaniom, a po zatwierdzeniu do dalszej pracy nad projektem włączy się do tego zespół Badger DAO, aby z autorem współpracować, rozbudować oraz ewentualnie finansować, by gotowy już produkt sprzedać.

Kluczem według Badgera ma być właśnie wspólnota decyzyjna społeczności w przedstawianiu takich projektów do współpracy zespołowi DAO.

Członkowie społeczności tworzący produkty, inwestorzy Badger, a także samo DAO będą mieć oczywiście udział w zyskach, które wygeneruje produkt.

Poznaj więcej informacji o przykładowych projektach:

Co Badger ma do zaoferowania?

Altcoin Badger DAO oferuje obecnie dwa produkty:

  • Sett – agregator zysków DeFi specjalizujący się w tokenizowanych aktywach bitcoina;
  • Digg – token niezwiązany z powiernictwem, ale za to powiązany z ceną BTC.

Jeżeli chodzi o to ostatnie, to Badger każdego dnia jest dopasowywany do wartości DIGG vs BTC w USD we wszystkich portfelach, co oznacza, ze przy wzroście BTC saldo właściciela Badgera spada, a na odwrót rośnie.

Crypto Messiah chwali Badger DAO, pisząc, że altcoin pokazuje „siłę na poziomie króla”. CoinGecko informuje, że altcoin wzrósł cenowo z  2,88 USD na poziom 9,76 USD już w chwilę po jego uruchomieniu.

Sprawdź więcej artykułów: