XRP odwraca totalnie trend oraz wzrasta o prawie pięćdziesiąt procent

The Trust Project jest międzynarodowym konsorcjum informacyjnych organizacji budujących wszelkie standardy przejrzystości. Podczas gdy od 24 listopada cena XRP spadała, w dniu 16 grudnia odwróciła trend oraz w pewnym momencie już osiągnęła wzrost o pięćdziesiąt procent w mniej, aniżeli w dwa dni. XRP teraz może skorygować się w kierunku poziomu wynoszącego 0,52 USD oraz wznowi później prawdopodobnie ruch w górę.

Sprawdź więcej artykułów:

Odwrócenie prowadzi do mocnego wybicia

XRP spadał dokładnie od dnia 24 listopada, kiedy szczyt osiągnął na poziomie 0,79 USD. Spadek aż trwał do dołka na poziomie 0,437 USD w dniu 16 grudnia. Wkrótce jednak nastąpił ruch gwałtowny w górę, który doprowadził do szczytu na poziomie 0,659 USD w dniu następnym.

Tenże wzrost spowodował, że XRP wybił się z linii malejącej oporu, która istniała od szczytu poprzedniego z dnia 24 listopada. Jednak XRP został odrzucony ostro przez obszar oporu 0,65 USD, czyli sam poziom zniesienia 0,618 Fib spadku ostatniego.

Wygenerowany został długi górny knot oraz to jego spadek do ceny aktualnej w obszarze 0,581 USD. Tak czy inaczej, techniczne wskaźniki są zwyżkowe, co na pewno potwierdza samą możliwość, że ostatecznie cena podejmie następną próbę wybicia.

Poznaj więcej informacji o przykładowych projektach:

Korekta krótkoterminowa

Wykres krótkoterminowy dwugodzinny pokazuje osłabienie wyraźne w postaci dywergencji niedźwiedziej na RSI oraz spadającego MACD. Co więcej, XRP stworzył świecę gwiazdy spadającej, gdy tylko dotknął obszaru oporu na 0,65 USD. Jest to tak naprawdę niedźwiedzi znak odwrócenia.

Dlatego spaść powinien w kierunku obszaru niewielkiego wsparcia na 0,52 USD, poziomu zniesienia 0,618 Fib całego ruchu, zanim wznowi prawdopodobnie swój wzrost. Będziemy obserwować z olbrzymim zainteresowaniem jak to wszystko będzie wyglądało i rozwijało się w niedalekiej przyszłości.

Sprawdź więcej artykułów: